Wyjazdy sezonowe do pracy w Niemczech – wiosna 2022 

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Wyjazdy sezonowe do pracy w Niemczech – wiosna 2022 

Praca sezonowa w Niemczech na wiosnę cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Wiele osób wyjeżdża do naszych zachodnich sąsiadów wraz z pojawieniem się dłuższych i cieplejszych dni, ponieważ chcą oni zadbać o budżet swojej rodziny i zwiększyć zarobki. Nasza firma transportowa co roku przewozi wielu Polaków właśnie wiosną do prac sezonowych. Jeśli również zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem, zapoznaj się z naszą ofertą i dostosuj ją do swoich potrzeb. 

Praca sezonowa dla Polaków – Dortmund, Kolonia, Bonn

Jeśli udało Ci się znaleźć pracę sezonową na wiosnę w Niemczech i szukasz przewoźnika, który bezpiecznie, terminowo oraz w komfortowych warunkach zawiezie Cię do wyznaczonego punktu, jesteśmy gotowi na współpracę. Nasza trasa rozpoczyna się na południu Polski i zmierza w kierunku Limanowej, Myślenic, Katowic, Wrocławia i Zgorzelca, a następnie obejmuje niemieckie miasta, do których zaliczamy kolejno: Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen oraz okoliczne miejscowości wymienionych miast. W związku z tym, jeśli właśnie w tych terenach Niemiec udało Ci się znaleźć pracę, zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która inwestuje w wysokiej jakości flotę samochodową oraz zawodowych i rozsądnych kierowców, którzy bezpiecznie i na czas dostarczą naszych Pasażerów. 

Ile zapłacę za przejazd z Polski do Niemiec?

Cena biletów zależna jest od długości odcinka, który nasi Pasażerowie pokonują w podróży. Ceny wynoszą od 55 EUR do 75 EUR w jedną stronę od osoby. Bus do Niemiec z Nowego Sącza czy Limanowej będzie wynosił 75 EUR, z Krakowa czy Wieliczki będzie to kwota 65 EUR, bus z Katowic do Niemiec wyniesie 60 EUR, a przejazd z Opola do Niemiec wyniesie 55 EUR. Jeśli chcesz wyruszyć z innych miejscowości, które znajdują się na naszej trasie, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej lub poprzez wiadomość e-mail, SMS bądź telefonicznie i zapytaj o cenę. Przedstawimy Ci wszelkie niezbędne informacje oraz podamy dokładną kwotę za przejazd z wyznaczonego punktu do konkretnej miejscowości w Niemczech. Zapraszamy!