Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się międzynarodową firmą transportową nastawiona na spełnienie potrzeb klienta. Aktualnie realizujemy przewóz osób w relacji POLSKA – NIEMCY. Posiadamy szerokie doświadczenie w indywidualnych przewozach osób pod wskazany adres – “od drzwi do drzwi”. Standardem w naszej firmie jest punktualność, dyskrecja i solidność. Wśród konkurencji wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami! Nasze doświadczenie i profesjonalizm wykonywanej usługi, wysokie kwalifikacje kierowców stwarzają warunki komfortowego i bezpiecznego podróżowania.

Nasze zalety:

Nasze trasy

Nowy Sącz – Limanowa- Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen + okoliczne miejscowości powyższych miast

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą to zapraszamy po szczegółowe informacje odnośnie trasy, przejazdu oraz ceny przewozu.

Komfortowy przejazd Polska Niemcy

Firma Express Line oferuje busy do Niemiec, które wyposażone są w klimatyzację, systemy bezpieczeństwa, system nawigacji gps i z myślą o podróżujących – wygodne fotele, które pozwalają na wypoczynek w trakcie podróży i spokojny sen.

Bus Polska – Niemcy można zarezerwować drogą mailową lub telefoniczną. Wykonywany przez Express Line przewóz do Niemiec cechuje się doświadczeniem i profesjonalizmem wykonywanej usługi, wysokie kwalifikacje kierowców stwarzają warunki komfortowego i bezpiecznego podróżowania.

Kierowcy to sprawdzeni fachowcy, którzy na swoim koncie mają tysiące bezpiecznie przejechanych kilometrów i bez kłopotów osiągniętych destynacji. Flota jaką posiada ta firma to nowoczesne pojazdy spełniające najwyższe standardy w branży.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!