Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką paczki, chcesz abyśmy dostarczyli komuś przesyłkę do miejscowości przez którą jadą nasi kierowcy to zapraszamy do kontaktu. Od lat kursujemy na naszej trasie rozwożąc pasażerów a od niedawna przewozimy również paczki, które jesteśmy w stanie przewieź pod wskazany adres na trasie biegnącej od Nowego Sącza do Aachen.

Gdzie możemy dostarczyć paczkę?

Paczkę jesteśmy w stanie dostarczyć tylko do miejscowości przez które przejeżdżają nasi kierowcy – tutaj zobaczysz całą trasę. Trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu (małopolska) i biegnie przez takie miasta jak: Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Dresden, Erfurt, Dortmund, Kolonia, Aachen. Jesteśmy w stanie dostarczyć paczkę w dowolne miejsce na naszej trasie (+/- 15 km).

Warunki przewozu paczek do Niemiec

Paczki powinny być opakowane szczelnie i bezpiecznie. Nie przyjmujemy i nie dostarczamy paczek niekompletnych, niespakowanych lub wątpliwie spakowanych. Paczka, którą mamy przewieźć musi być mocno sklejona i zabezpieczona przed podróżą.

Cennik przewozu paczek do Niemiec

W zależności od zawartości i wagi, cena przewozu paczek od 20 EURO. Wszystko zależy od ilości paczek, częstotliwości (czy to jednorazowa usług, czy może będą paczki wysyłane cyklicznie).

Chcesz wysłać paczkę do Niemiec (Dresden, Erfurt, Dortmund, Kolonia, Bonn, Aachen)? Wypełnij formularz:

Zapraszamy do Express Line, wyślij paczkę do Niemiec za pomocą naszej firmy. Nasze busy pokonują dziennie kilkaset kilometrów, kierowcy to zawodowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem!

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.