Przewóz osób do Dortmundu?

Pracujesz w Dortmundzie lub w okolicy, szukasz i potrzebujesz stałego przewoźnika, który o stałych porach będzie Cię odbierał i zawoził na miejsce? Idealnie trafiłeś, zajmujemy się transportem “door to door”, tzn. przyjeżdżamy po Ciebie i odwozimy pod wskazany adres. Naszych pasażerów wozimy klimatyzowanymi, nowoczesnymi busami. Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy tygodniowo przemierzają Polskę i Niemcy pokonując tysiące kilometrów!

Trasa przewozu osób do Niemiec

Ile kosztuje bus do Dortmundu?

Przejazd do Dortmundu to koszt ~55-75 EUR, kwota zależy w głównej mierze od miejsca z którego mamy Cię zabrać, jeśli będziesz wsiadać na samym początku czyli w okolicach Nowego Sącza to przejazd będzie kosztował ~75 EUR, natomiast jeśli zabierzemy Cię w Katowicach to koszt podróży będzie równy 60 EUR.

Zarezerwuj transport do Dortmundu już teraz

Jesteś zainteresowany, potrzebujesz transportu do Niemiec, napisz do nas, zarezerwuj bilet i bądź spokojny o swój przejazd do Niemiec. Nasza firma przedkłada ponad wszystko terminowość i fachową obsługę naszych pasażerów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.