Przewóz osób do niemieckiego miasta Dortmund?

Pracujesz w mieście Dortmund lub w okolicy, szukasz i potrzebujesz stałego przewoźnika, który o stałych porach będzie Cię odbierał i zawoził na miejsce? Idealnie trafiłeś, zajmujemy się transportem „door to door”, tzn. przyjeżdżamy po Ciebie i odwozimy pod wskazany adres. Naszych pasażerów wozimy klimatyzowanymi, nowoczesnymi busami. Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy tygodniowo przemierzają Polskę i Niemcy pokonując tysiące kilometrów!

Nie czekaj, jeśli szukasz przewozu do Niemiec to lepiej nie mogłeś znaleźć od lat oferujemy i wykonujemy przewóz osób na linii Nowy Sącz – Dortmund-Kolonia-Aachen. Zapraszamy!

Trasa przewozu osób do Niemiec – do miasta Dortmund

Ile kosztuje bus do miasta Dortmund?

Przejazd do Dortmundu to koszt ~55-75 EUR, kwota zależy w głównej mierze od miejsca z którego mamy Cię zabrać, jeśli będziesz wsiadać na samym początku czyli w okolicach Nowego Sącza to przejazd będzie kosztował ~75 EUR, natomiast jeśli zabierzemy Cię w Katowicach to koszt podróży będzie równy 60 EUR.

Zarezerwuj transport na linii Polska – Dortmund już teraz

Jesteś zainteresowany, potrzebujesz transportu do Niemiec, napisz do nas, zarezerwuj bilet i bądź spokojny o swój przejazd do Niemiec. Nasza firma przedkłada ponad wszystko terminowość i fachową obsługę naszych pasażerów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.