Szukam transportu do Duisburga w Niemczech 

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Szukam transportu do Duisburga w Niemczech 

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, która zajmuje się przewozem osób z Polski do Niemiec. Od lat wyróżniamy się bezpieczną, terminową oraz komfortową jazdą, dlatego grono naszych Pasażerów regularnie się powiększa. Nasi kierowcy to odpowiedzialne osoby, które z rzetelnością podchodzą do swoich obowiązków. Ponadto kładziemy duży nacisk na czystość naszych pojazdów. Regularne sprzątanie i dezynfekowanie busów gwarantuje przyjemną oraz miłą podróż z Polski do naszych zachodnich sąsiadów. 

Transport do Duisburga z Polski z firmą przewozową Express Line 

Znaczna część osób podróżująca z nami do Duisburga przyjeżdża tam w celach zarobkowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ nasi zachodni sąsiedzi oferują atrakcyjne wynagrodzenia oraz dobre warunki do pracy. Miasto to ma jednak także wiele ciekawych atrakcji, które w wolnych chwilach warto zobaczyć i zapoznać się z ich ciekawą historią. Dużą popularnością cieszy się Muzeum Lehmbruck, które poświęcone jest rzeźbie oraz śledzi karierę artysty z Duisburga, a więc Wilhelma Lehmbrucka. Muzeum ma około stu prac artysty, jak i również szkice, obrazy i liczne rysunki w osobnym budynku. To miejsce będzie idealnym wyborem na zwiedzanie dla wszystkich pasjonatów prawdziwej sztuki. Oprócz licznych miejsc z dziełami sztuki w Duisburg znajduje się także uwielbiane przez turystów zoo, które zajmuje 16 hektarów i jest siedliskiem dla prawie 300 gatunków zwierząt. Jest tam największe w Niemczech delfinarium, które ma aż trzy miliony litrów wody morskiej. To niezwykła atrakcja nie tylko dla turystów, ale także dla samych mieszkańców. 

Bus z Polski do Duisburga – rezerwacja transportu międzynarodowego

Jeśli szukasz busa z Polski do Duisburga, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat kursujemy na tej trasie i bezpiecznie oraz na czas dowozimy naszych Pasażerów pod wskazany adres. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak i wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Zanim dokonasz rezerwacji, możesz skontaktować się z nami i dopytać o wszelkie szczegóły związane z przejazdem oraz świadczoną przez nas usługą. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy!