Przewozy osób z Nowego Sącza do Niemiec

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Przewozy osób z Nowego Sącza do Niemiec

Realizujemy transport międzynarodowy osób z Polski do Niemiec. Trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu, gdzie znaczna część Pasażerów rozpoczyna swoją trasę. Naszym drugim najczęściej obleganym przystankiem na trasie zaraz po Nowym Sączu jest Limanowa. Często wielu naszych Klientów dociera do tego miasta z okolicznych miejscowości, m.in.: Męciny, Pisarzowej, Młynnego, Pasierbca, Sowlin czy Starej Wsi. Cieszymy się, że nasza oferta trafia do tak szerokiego grona odbiorców. 

Cel podróży – bus Polska – Niemcy 

Nasze busy podróżują z Nowego Sącza do Aachen. Jednak zanim dotrzemy do ostatniego z miast, przejeżdżamy również przez inne główne miejscowości oraz sąsiednie miasta lub wsie. Nasza trasa po przekroczeniu granicy niemieckiej obejmuje kilka punktów. Docieramy do takich miejscowości jak: Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn oraz wspomniany wcześniej Aachen oraz okoliczne miejsca wymienionych miast. Podczas zamawiania biletu ważne jest, by podać miejsce docelowe, do którego musisz trafić, pomimo, że nie jest ono podane na naszej stronie internetowej. Dzięki takiej informacji jesteśmy w stanie tak dostosować trasę przez okoliczne miasta głównych punktów na drodze, że postaramy się uwzględnić potrzeby każdego z Klientów. 

Transport na linii Nowy Sącz – Dortmund 

Po rozpoczęciu trasy w Nowym Sączu przemierzamy przez okoliczne miejscowości, docierając do Mszany Dolnej, a następnie kierują się na Kraków i w kierunku autostrady A4, by dojechać na przejście graniczne w Zgorzelcu. Często wybieranym kierunkiem wśród naszych Pasażerów jest Dortmund, a więc miasto, które jest ważnym centrum techniki oraz przemysłu. 

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort jazdy naszych Pasażerów 

Nasi kierowcy każdego dnia dbają o to, by każdy z naszych Klientów dotarł do wyznaczonego miejsca. Jako firma transportu międzynarodowego przykładamy wszelkich starań, aby nasi Pasażerowie w pełnym komforcie, ostrożności oraz z dbałością o wszelkie środki ostrożności konieczne w dobie pandemii, dojechali z nami pod wskazany adres. 

Cechuje nas terminowość, bezpieczeństwo oraz dbałość o każdego Klienta.

Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na trasie!