Podróż do Aachen w Niemczech

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Podróż do Aachen w Niemczech

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego na trasie Polska – Niemcy. Nasza firma od lat stawia na rozwój i najwyższy standard przewozu osób oraz paczek, aby każdy nasz Klient mógł był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy. Każdy z naszych kierowców ma za sobą setki tysięcy kilometrów i całe mnóstwo zadowolonych Pasażerów. 

Dlaczego Polacy podróżują do Niemiec?

Powodów wyjazdów z Polski do naszych zachodnich sąsiadów jest bardzo wiele. Najczęściej nasi Pasażerowie kursują do Niemiec w celach zarobkowych. Taki rodzaj podróży dominuje przez cały rok, a w okresie prac sezonowych znacząco wzrasta. Nie jest to jednak reguła. Dużo osób decyduje się na wyjazd wakacyjny lub urlopowy, aby zwiedzić całe mnóstwo interesujących miejsc. Turystyczne wyjazdy do Niemiec pozwalają nie tylko poznać kulturę i tradycję niemiecką, ale także dotrzeć do wyjątkowych zabytków i ciekawych atrakcji. 

Jak przebiega trasa z Polski do Niemiec? 

Swoje działania rozpoczynamy w Małopolsce, a dokładniej w mieście Nowy Sącz. Stamtąd przemierzamy do kolejnych miejscowości, jakimi są: Limanowa – Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec, po czym przemierzamy granicę i podróżujemy przez miasta takie jak: Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen + okoliczne miejscowości wymienionych miast. 

Dostosowujemy swoją trasę do potrzeb naszych Klientów

Rezerwując wcześniej bilet, ustalamy z każdym Klientem indywidualnie trasę, która najbardziej będzie odpowiadała każdemu z Pasażerów. Dostosowujemy podróż w taki sposób, aby główne miejscowości z trasy były stałe, a okoliczne odpowiednio dopasować do potrzeb naszych Odbiorców. Świadcząc usługę „door to door” uwzględniamy również wskazany przez Pasażerów punkt docelowy, w którym musimy się pojawić i odebrać Klienta wraz z bagażami. Z należytą starannością dogrywamy każdy przejazd i przykładamy wszelkich sił, aby każdy z naszych Pasażerów mógł cieszyć się usługą wykonaną na najwyższym poziomie. Jest nam bardzo miło, że od lat jesteście z nami i decydujecie się na podróż do Niemiec właśnie z firmą Express-Line