Express Line – Transport do Niemiec

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Express Line – Transport do Niemiec

Nasza firma jako przewoźnik międzynarodowy w znacznym stopniu zwraca uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy naszych pasażerów. Stawiając na nowoczesne busy, wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz o zachowanie wszelkich środków ostrożności związanych z pandemią, dbamy o naszych klientów zarówno tych stałych, jak i ciągle się pojawiających. Cieszymy się, że to właśnie razem z nami chcecie podróżować do naszych zachodnich sąsiadów.

Bus do Niemiec – start w Nowym Sączu

Nasza trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu i to właśnie stamtąd jedziemy przez Polskę, docierając do granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami. Trasę w Niemczech przemierzamy przez następujące miejscowości: Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn i kończymy w Aachen. Każdy z naszych pasażerów może skorzystać z usługi „door to door” i zostać zawieziony do pobliskich miejscowości miast wyznaczonych na naszej trasie.

Transport do Niemiec z Krakowa lub z Katowic

Nasze usługi transportowe świadczymy, rozpoczynając od południa Polski, a dokładniej od Nowego Sącza. Na naszej trasie znajdują się m.in. Kraków oraz Katowice, a także pobliskie miejscowości. Z Krakowa do Niemiec koszt przejazdu w jedną stronę wynosi 65 Euro, a z Katowic do Niemiec – 60 Euro. W sytuacji, gdy nasi Klienci przewożą także dzieci w fotelikach, proszeni są o wcześniejszą informację.

Zarezerwuj miejsce w busie do Niemiec już dziś!

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w busie, zapraszamy Cię do kontaktu w formie wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Możesz skontaktować się z nami także poprzez wiadomość e-mail, wiadomość SMS lub telefonicznie. Jesteśmy dostępni i otwarci na Wasze potrzeby oraz preferencje, swoją uwagę przywiązując do komfortowej obsługi od samego początku aż po dowiezienie na wskazany adres.

Dbamy o bezpieczeństwo oraz komfort jazdy każdego z naszych Klientów. Na czas dowieziemy nie tylko pasażerów, ale także przesyłki.

Wybierz doświadczenie, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Wybierz Express Line!