Przewóz osób do Niemiec z miasta Kraków?

Musisz dostać się do Niemiec? Szukasz busa do Niemiec? Zapraszamy do Express Line. Trasa przejazdu rozpoczyna się w Nowym Sączu, następnie kierujemy się w stronę miasta Kraków, gdzie bardzo często zabieramy naszych pasażerów z ulicy Wielickiej, osiedla Kurdwanów, Krowodrza, Czyżyny, Łagiewniki czy Kazimierza. Następnie kierujemy się w stronę Katowic i autostradą A4 jedziemy aż do przejścia granicznego w Zgorzelcu! Zadzwoń, napisz do nas – zarezerwuj busa do Niemiec!

Trasa przewozu osób do Niemiec z miasta Kraków oraz okolicznych miejscowości

Ile kosztuje bus do na linii Kraków Niemcy?

Przejazd z miasta Kraków do Niemiec to koszt ~65 EUR, kwota zależy w głównej mierze od miejsca w które chcesz dotrzeć, jeśli docelowo Twoja podróż rozpocznie się w Krakowa i zakończy się w okolicach Aachen to zapłacisz 65 EUR, jeśli wcześniej to bilet będzie stosunkowo tańszy!

Zarezerwuj transport do Niemiec z Krakowa już teraz

Jesteś zainteresowany, potrzebujesz transportu do Niemiec, napisz do nas, zarezerwuj bilet i bądź spokojny o swój przejazd do Niemiec. Nasza firma przedkłada ponad wszystko terminowość i fachową obsługę naszych pasażerów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.