Busem za zachodnią granicę – tylko z Express Line

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Busem za zachodnią granicę – tylko z Express Line

Jesteśmy firmą transportową, która swoją uwagę skupia na świadczeniu wysokiej jakości usług. Cechuje nas przede wszystkim terminowość oraz bezpieczeństwo. Każda nasza trasa realizowana jest przez doświadczonych kierowców, którzy z pełną uwagą i zaangażowaniem przemierzają kolejne kilometry, aby na czas dowieźć naszych Pasażerów we wskazane miejsca. 

Busem do Niemiec z Express Line – trasa do zachodnich sąsiadów 

Jako firma transportu międzynarodowego swoją trasę rozpoczynamy w Nowym Sączu i kolejno podążamy przez następujące miejscowości, do których należą: Limanowa – Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen. Wszystkie podane miasta to podstawowe punkty na naszej drodze, jednak wychodząc naprzeciw naszym Klientom, oferujemy takie dostosowanie trasy pośrednich miejscowości, które ułatwi przejazd każdemu z Klientów. Wystarczy, że podczas rezerwacji biletu podasz miejscowość, z której chciałbyś zostać odebrany, a nasz kierowca podjedzie po Ciebie. Taka forma działania nazywana jest powszechnie „door to door”, a więc „od drzwi do drzwi”. Dzięki takiej usłudze każdy z naszych Pasażerów może zostać odebrany wraz z bagażami ze wskazanego przez siebie miejsca i dowieziony pod ustalony wcześniej adres. 

Przewóz osób i paczek z Polski do Niemiec – Dortmund, Dresden, Kolonia, Bonn

Świadczymy usługi zarówno przewozu osób, jak i paczek, które Klienci chętnie przekazują przez naszą firmę dla swoich najbliższych w Polsce. Gwarantujemy rzetelność świadczonych usług, odpowiedzialność oraz bezpieczeństwo. Mamy na swoim koncie współpracę z setkami zadowolonych Klientów, którzy regularnie wracają do nas i chętnie korzystają z usług naszej firmy. 

Wysoka jakość świadczonych usług 

Oferujemy usługę transportu międzynarodowego w wysokiej jakości pojazdach, które wyposażone są w klimatyzację, systemy bezpieczeństwa, system nawigacji GPS, a także wygodne fotele, które pozwalają na wypoczynek w trakcie podróży. Nasi kierowcy to doświadczeni fachowcy, którzy mają na swoim koncie tysiące bezpiecznie przejechanych kilometrów.