Bus Kraków – Niemcy (Dortmund, Kolonia)

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Bus Kraków – Niemcy (Dortmund, Kolonia)

Transport osób Polska – Niemcy to działania, którymi zajmujemy się od lat. Wyjazdy Polaków za pracą do naszych zachodnich sąsiadów są niezwykle popularne. Wielu naszych rodaków decyduje się na pracę w Niemczech ze względu na lepsze wynagrodzenia oraz warunki pracy. Takie osoby regularnie zjeżdżają do Polski, bardzo często korzystając z usług naszej firmy. To właśnie tutaj posiadają rodziny, które każdorazowo czekają na ich powrót. 

Wyjazd z Krakowa do Dortmundu lub Kolonii

Znaczna część naszych Pasażerów rozpoczyna swoją trasę w Krakowie. To tutaj w wielu dzielnicach stolicy Małopolski nasi Klienci zajmują miejsca w busie do Niemiec i tym samym wyruszają do zachodnich sąsiadów. Na naszej trasie możliwe są przystanki w wielu dzielnicach Krakowa, np.: Kazimierz, Stare Miasto, Bonarka, Łagiewniki, Rakowice, Prokocim, Bieżanów, Kurdwanów, Wola Justowska, Kobierzyn, Kleparz, Skotniki, Zakrzówek, Wola Duchacka, Mateczny, Pieszów czy Kościelniki. 

Usługa „door to door” z firmą Express Line 

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza firma stawia sobie na czele potrzeby i preferencje Klientów, dlatego od długiego czasu posiadamy w swojej ofercie świadczenie usługi „door to door”. Polega ona na zabraniu naszego Pasażera z wyznaczonego wcześniej miejsca, np. z domu, mieszkania, z hotelu czy firmy i dowiezieniu go w Niemczech pod wskazany adres. Taka usługa jest świetnym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które muszą organizować dodatkowy transport, aby dostarczył je na naszą trasę. Ponadto podczas wyjazdów na dłuższy czas często każdy z Pasażerów ma mnóstwo bagaży i rzeczy, które musiałby dodatkowo transportować. Dzięki usłudze „od drzwi do drzwi” zapewniamy kompleksowe podejście do każdego z Klientów i tym samym ułatwiamy każdą kolejną podróż. Usługa ta obejmuje nie tylko kierunek Polska – Niemcy, ale również drogę powrotną z Niemiec do Polski. Wiemy, że nasi Pasażerowie bardzo cenią sobie takie rozwiązanie i chętnie z niego korzystają. 

Koszt przejazdu Kraków – Dortmund 

Cennik przewozu osoby w jedną stronę z Polski do Niemiec mieści się w granicach 55 do 75 Euro, w zależności od miejsca, w którym rozpoczyna się trasę. Bus z Krakowa do Niemiec to koszt 65 Euro w jedną stronę. Wyruszając natomiast z Limanowej czy Nowego Sącza zapłacimy 75 Euro, a z Opola – 55 Euro. W celu otrzymania obszerniejszej informacji o kosztach przejazdu oraz innych istotnych kwestiach zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego, poprzez formularz kontaktowy, social media lub wiadomość SMS.