Bus do Dortmundu z Krakowa?

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Bus do Dortmundu z Krakowa?

Najczęściej Polacy wyjeżdżają do Niemiec w celach zarobkowych. Większa płaca, lepsze warunki pracy, odpowiednia przerwa w ciągu dnia na posiłek czy chwilę wytchnienia zachęcają naszych Rodaków do zagranicznych wyjazdów. Znaczna część osób nie podróżuje do naszych zachodnich sąsiadów samochodem, a korzysta z transportu międzynarodowego. Bus do Niemiec to główna z usług w naszej firmie, którą świadczymy każdego dnia. 

Podróż z Polski do Niemiec – nasza trasa przejazdu

Nasza trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu i obejmuje kolejno miejscowości: Limanowa – Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen oraz okoliczne wsie i miasta.  

Kierunek Kraków – Dortmund 

Przejazd z Polski do Dortmundu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególna część mieszkańców Krakowa oraz okolicznych miejscowości chętnie podróżuje właśnie tą trasą. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego świadczymy usługę „door to door”, a więc „od drzwi do drzwi”. Usługa ta polega na przyjechaniu po naszego Klienta pod wskazany wcześniej adres, a następnie dostarczeniu go w Niemczech w wyznaczone miejsce.  W związku z tym, jeśli pochodzisz z Krakowa, podczas rezerwacji biletu poinformuj nas, z której dzielnicy mamy Cię odebrać. Kazimierz, Nowa Huta, Stare Miasto, Zakrzówek, Bieżanów, Prokocim, Bonarka, Osiedle Piastów, Kurdwanów, Dębniki, Kleparz, Wola Duchacka, Ludwinów, a także Osiedle Europejskie, Mateczny lub Krzesławice – dotrzemy wszędzie tam, gdzie będzie czekał na nas Klient. Dla nas to żaden problem. Stawiamy się w każdym miejscu na naszej trasie, w którym mieszkają Pasażerowie i chcą skorzystać z usług naszej firmy.

Bus z Polski do Niemiec i z powrotem – oferta usługi transportowej 

Od wielu lat świadczymy usługi transportu międzynarodowego z Polski do Niemiec i z powrotem. Przemierzamy setki tysięcy kilometrów, aby nasi Klienci mogli bezpiecznie i komfortowo dotrzeć na miejsce. Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb naszych Pasażerów, a ceny, jakie oferujemy, są bardzo konkurencyjne. Bus z Krakowa do Niemiec, a więc przejazd w jedną stronę, będzie kosztował 65 Euro. Całość cennika jest możliwa do wglądu na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!