Zaplanuj swój wyjazd do Niemiec

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Zaplanuj swój wyjazd do Niemiec

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców południa Polski, którzy pracują w Niemczech i szukają przewoźnika spełniającego najwyższe standardy. Jako doświadczona firma na rynku transportu międzynarodowego doskonale wiemy, że bezpieczeństwo oraz terminowość są dla naszych Klientów bezwzględnie ważne. To wyznaczniki w podjęciu decyzji dotyczącej rezerwacji biletów podróżnych do Niemiec. Ponadto Pasażerowie cenią sobie komfort jazdy, który nasza firma zapewnia poprzez dbałość o porządek, świeżość i czystość w pojazdach, a także wygodne fotele, klimatyzację oraz dezynfekcję.

Bus do Niemiec – południe Polski

Nasza firma świadczy usługi transportu międzynarodowego w szczególności dla mieszkańców południa Polski. Swoją trasę rozpoczynamy w Nowym Sączu i następnie obejmuje ona kolejne miejscowości: Limanowa – Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec. Oprócz głównych punktów na trasie po stronie polskiej przemieszczamy się przez ościenne miejscowości, do których zalicza się m.in.: Chełmiec, Tymbark, Gdów, Wieliczka, Opole. Swoją trasę dostosowujemy do naszych Klientów. Oferujemy usługę „door to door”, która cieszy się ogromną popularnością z roku na rok, szczególnie w ostatnim okresie czasów pandemii.

Jaki koszt przejazdu z Polski do Niemiec?

W zależności od tego, w którym miejscu rozpoczynasz swoją podróż, ponosisz koszty dostosowane do długości Twojej trasy. Bus z Nowego Sącza czy Limanowej kosztuje 75 Euro, z Wieliczki czy Krakowa kwota biletu wynosi 65 Euro, z Katowic do Niemiec to stawka 60 Euro, natomiast z Opola – 55 Euro. Koszt wyjazdu rozpoczynającego się z miejscowości pobocznych, nieuwzględnionych w głównej trasie, jest podawany indywidualnie podczas rezerwowania miejsc w busie do Niemiec. Wszelkie informacje udzielane są zarówno drogą telefoniczną, jak i poprzez wiadomość SMS, e-mail czy formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dostępni i otwarci na potrzeby naszych Klientów, dlatego szczegółowych informacji udzielamy najszybciej, jak to możliwe.