Zabierzemy Cię z Katowic do Niemiec!

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Zabierzemy Cię z Katowic do Niemiec!

Nasza oferta przewozowa rozpoczyna się w Nowym Sączu, następnie przejeżdżając przez inne punkty trasy, do których zalicza się: Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Zgorzelec, Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia oraz Bonn docelowo dojeżdżamy do Aachen i okolicznych miejscowościach.

Ile kosztuje transport z Katowic do Aachen?

Cennik naszych usług dostępny jest na naszej stronie internetowej, na której dokładnie opisane zostały koszty przejazdu z poszczególnych miejscowości z Polski do Niemiec. Najwięcej pytań pojawia się o koszt przejazdu z Katowic do Aachen oraz z Krakowa do Niemiec. Chcemy, aby każdy z naszych Klientów w łatwy i szybki sposób mógł dowiedzieć się o cenie przejazdu, dlatego pokrótce przedstawimy nasz cennik, który jest dostępny także na naszej stronie internetowej w zakładce „Bus do Niemiec”. Ceny od osoby w jedną stronę wahają się pomiędzy 55 Euro, a 75 Euro. Odpowiadając konkretnie na umieszczone wyżej zagadnienia kosztów transportu z Katowic oraz z Krakowa do Niemiec, przedstawiamy

obecny cennik: bus Katowice – Niemcy to kwota 60 Euro, a bus Kraków – Niemcy to stawka w wysokości 65 Euro.

Busem na trasie Polska – Niemcy

Bus do Niemiec z firmą Express Line to trasa obejmująca autostradę A4, gdzie przejeżdżamy przez okoliczne miejscowości, tj.: Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Wrocław, Kleszczów, Ruda Śląska, Chorzów, Krapkowice, Łany, Owczary, Mikołajowice, Złotoryja oraz dzielnice Katowic, takie jak: Śródmieście, Osiedle Wincentego Witosa, Dąbrówka Małą czy Zarzecze.

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy możliwość kontaktu telefonicznego, e-mailowego, SMS, a także poprzez formularz na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania, wyjaśniając kwestie związane z panującymi obecnie obostrzeniami i nakazami. Przedstawimy dokładne wymogi oraz zaprezentujemy obecną sytuację panującą na granicach.

Wybierz Express Line i ciesz się komfortem jazdy busem do Niemiec!