Z Express – Line prosto do Drezna

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Z Express – Line prosto do Drezna

Wakacyjne plany

Wakacje zbliżają się ku końcowi. Czy już zdążyłeś odpocząć? Czy dopiero czekasz na swój wytęskniony urlop? Sierpień to już ostatni dzwonek, aby nacieszyć się ciepłem, odpocząć i nabrać energii na jesienne miesiące. Pomysłów na wykorzystanie urlopu zawsze jest sporo. Można leżeć na leżaku, zażywać kąpieli słonecznych albo brać się za ciężkie prace. Remonty to nadal najczęstsza metoda na spędzanie urlopu. Bo kiedy pomalować mieszkanie, jak nie podczas wolnych dni? Zastanówmy się jednak, czy zostając w domu, uda nam się tak naprawdę odpocząć? Ciągłe sprzątanie, prace domowe, remontowe, rutyna, odtwarzana z dnia na dzień. A gdyby tak zmienić na kilka dni miejsce i zapomnieć o pracach dnia codziennego?

Drezno miejscem na relaks

Zachęcamy do podróży do niemieckiego miasta Drezno. Nie trzeba się długo zastanawiać, szukać transportu, zapoznawać się z trasą, przystankami, przesiadkami. Proponujemy przewóz z Polski do Niemiec nowoczesnym busem, który sprawi, że naprawdę odpoczniesz. My zajmiemy się transportem – najważniejszą częścią każdego wyjazdu. Można planować, szukać ekskluzywnych hoteli, zapisywać idealne miejsca na obiad, ale gdy zabraknie nam pierwszego etapu, czyli transportu, niestety nigdzie nie uda nam się wyjechać. Dlatego jeżeli zostało Ci jeszcze trochę dni urlopowych, a pomysłu brak, zabierz się z nami do zachodnich sąsiadów.

Co czeka Cię w Dreźnie?

Przygodę oczywiście rozpoczniesz spokojną i bezpieczną podróżą, a po dotarciu do głównego celu, czas na zwiedzanie. Najlepiej zarezerwować sobie kilka dni na to miasto. Szybkie zwiedzanie nie da nam niezapomnianych wspomnień, a chodzi tu o jak najlepszy odpoczynek. Wewnętrzne Stare Miasto to dzielnica uwielbiana przez turystów. To tutaj znajdziemy najefektowniejsze zabytki. Obowiązkowym punktem programu są Tarasy Bruhla – malownicza promenada. Następnie Albertinum czyli muzeum sztuki, gdzie możemy zachwycać się malarstwem i talentem wielu artystów z XIX i XX wieku. W Dreźnie czeka na nas jeszcze Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego, Muzeum Etnograficzne w Pałacu Japońskim, Grosser Garden, Zamek rezydencyjny. Obcowanie ze sztuką, zabytkami potrafi wprowadzić w nastrój zadumy, relaksu. Daje spokój, ukojenie nerwów i zapomnienie o troskach dnia codziennego. Zwiedzanie starych budowli, odwiedzanie kościołów z wiekową historią, przebywanie w miejscach klimatycznych, to najlepszy sposób na prawdziwy odpoczynek. Wybierz się z nami na niezapomnianą podróż i wykorzystaj jak najlepiej swój urlop.