Wyjazd do Niemiec? Zapraszamy do Express Line 

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Wyjazd do Niemiec? Zapraszamy do Express Line 

Jeśli wyjeżdżasz do Niemiec i szukasz firmy transportowej, która bezpiecznie i na czas dowiezie Cię pod wskazany adres, doskonale trafiłeś! Od wielu lat zajmujemy się przewozem osób z Polski do Niemiec i z powrotem, uwzględniając wszelkie wytyczne gwarantujące komfort przejazdu. Sukcesywna inwestycja w naszą flotę samochodów sprawia, że Pasażerowie w przyjemnych warunkach mogą przemieszczać się do naszych zachodnich sąsiadów. 

Trasa busów z Polski do Niemiec – skąd, dokąd? 

Oferujemy terminowe przewozy osób z Małopolski, Dolnego Śląska prosto do Niemiec. Nasza trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu, po czym przemieszczamy się w kierunku Limanowej i następnie Mszany Dolnej, Myślenic, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia i Zgorzelca. Po przejechaniu granicy podążamy kolejno trasą Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen oraz okoliczne miejscowości tych miast. 

Praca w Niemczech – szukam transportu za zachodnią granicę 

Polacy najczęściej wyjeżdżają do Niemiec w sprawach zarobkowych. Poszukiwanie pracy u naszych zachodnich sąsiadów od dobrych kilku lat jest na porządku dziennym. Wysokie zarobki i chęć polepszenia statusu swojego oraz swojej rodziny to najczęstsza motywacja do wyjazdów za granicę. Nasza firma od lat działa na rynku transportowym i ma za sobą przemierzone setki tysięcy kilometrów. Nasi kierowcy to doświadczone osoby z powołaniem, które na celu stawiają bezpieczeństwo i komfort podczas podróży, a także cenią sobie miłą i przyjacielską atmosferę w samochodzie. Nasza flota to nowoczesne, zadbane i czyste busy, które umilają trasę wszystkim naszym Klientom. Cieszymy się, że z roku na rok zaufanie naszych Pasażerów wzrasta, a my możemy z pełnym oddaniem świadczyć usługi transportu międzynarodowego i rozwijać swoją działalność. 

Ile kosztuje bus z Polski do Niemiec?

Zastanawia Cię, ile zapłacisz za przejazd z kraju do naszych zachodnich sąsiadów? Ceny za bilet w jedną stronę zależą od dokładnej trasy, którą musisz pokonać i oscylują w granicach 55 EUR do 75 EUR. Jeśli podróżujesz z Limanowej lub Nowego Sącza to Twój bilet będzie kosztował 75 EUR. Natomiast w przypadku rozpoczęcia trasy w Krakowie lub Wieliczce zapłacisz 65 EUR, wsiadając w Katowicach, poniesiesz koszt w wysokości 60 EUR, a ruszając z Opola – 55 EUR. Dlatego, jeśli chcesz znać dokładną cenę za bilet do Niemiec, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub zadzwoń. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.