Transport uszkodzonego samochodu

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Transport uszkodzonego samochodu

Transport z Polski do Niemiec

Wszyscy znają nas od strony transportu osób i paczek z Polski do Niemiec. Wiedzą jak komfortowo i bezpiecznie dowozimy pasażerów do punktu docelowego. Pamiętają niezłomnie o usłudze „dooor to door”. Równocześnie chętnie z niej za każdym razem korzystając. Bo nie ma nic prostszego i przyjemniejszego jak wejście do busa prosto ze swojego domu. 

Laweta – prosty sposób na przewóz uszkodzonego pojazdu

Życie jednak przynosi każdemu z nas rożne nowości. Nigdy nie wiemy co kolejny dzień nam dostarczy. Dlatego dobrze mieć różne opcje na niechciane niespodzianki. Jeżeli wracałeś do Polski z Niemiec własnym samochodem, ale niestety odmówił Ci posłuszeństwa, zadzwoń do nas. Oferujemy transport uszkodzonego samochodu z zagranicy. Nasza laweta jest przygotowana na sytuacje szczególne. Dlatego zawsze miej przy sobie nasz numer telefonu, gdy wybierasz się w podróż do Niemiec własnym samochodem. Wydarzeniem, które zachęca także do skorzystania z naszej lawety będzie zakup używanego, uszkodzonego samochodu z Niemiec. Często jest to okazja, której nie chce się przegapić. Dobrze wówczas skorzystać z naszego transportu i cieszyć się sprawnym dostarczeniem samochodu do swojego domu czy od razu do warsztatu. 

Busem najbezpieczniej

Wracając do podróży z Polski do Niemiec, zachęcamy do wybierania naszego busa, jako sprawdzonego środka transportu. Nasze pojazdy są sprawdzane regularnie, przed każdą podróżą. Stan techniczny busa to nasza najważniejsza wizytówka. Nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia z powodu usterek pojazdu. Wiemy, że każdy pasażer ma określony termin dojazdu do pracy, do Niemiec. Chcemy zawsze tych terminów dotrzymywać i nie zawieźć zaufania klientów. Dzięki naszym busom nie musisz martwić się o tankowanie pojazdu, sprawdzanie jego stanu technicznego, płacenie za autostrady, zapoznawanie się z przebiegiem trasy. Nie na wszystko mamy wpływ, ale na to co możemy przewidzieć, co może opóźnić podróż, zawsze chcemy z wyprzedzeniem reagować.