Transport do Niemiec z Krakowa i okolic?

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Transport do Niemiec z Krakowa i okolic?

Jako firma transportu międzynarodowego posiadamy szeroką i rozbudowaną ofertę, która na bieżąco jest modyfikowana i ulepszana, biorąc pod uwagę preferencje i potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się przewozem osób oraz paczek z okolic Nowego Sącza, Limanowej, Mszany Dolnej, Myślenic, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia czy Zgorzelca. Przejeżdżając przez okoliczne miejscowości, także świadczymy usługę „door to door”, w pełni angażując się w bezpieczny i rzetelny transport.

Firma Express-Line dostępna dla swoich klientów

Duży nacisk kładziemy także na możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z nami. Posiadamy różne możliwości komunikacji: kontakt telefoniczny, wiadomość sms, wiadomość e-mail, formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów i otwarci na ich potrzeby oraz wymagania. Po uzyskaniu przez Was podstawowych informacji o wyjeździe jesteśmy w stanie wstępnie przedstawić Wam możliwość pokonania trasy, koszt oraz zakres niezbędnych zadań obowiązujących w dobie pandemii koronawirusa.

Przystanki w Krakowie – skąd możemy Was zabrać?

Usługa „od drzwi do drzwi” to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez naszych klientów. Sytuacja związana z pandemią jeszcze bardziej pogłębiła chęć korzystania z takiej formy przejazdu, ponieważ osoby wyjeżdżające nie muszą korzystać z innych środków transportu, aby dotrzeć do wyznaczonego przez naszą firmę punktu. Świadcząc usługi „door to door” jesteśmy zobowiązani do jeszcze większej mobilności i elastyczności w stosunku do naszych klientów. Zabieramy Was z miejsc, które nam wskażecie. Często podajecie adres Waszego miejsca zamieszkania, a niekiedy także korzystacie z możliwości przystanku wśród dzielnic Krakowa blisko A4. Najczęściej wybieracie dzielnicę Dębniki, ale także inne miejsca w Krakowie, które są dla Was łatwo dostępne, np. Podgórze Duchackie, Czyżyny, Wzgórza Krzesławickie, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Krowodrza, Bronowice czy Prądnik Biały.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie, dlatego nie czekaj i zamów usługę transportową z Express-Line już dziś!