To jak? Jedziesz z nami busem do Niemiec?

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

To jak? Jedziesz z nami busem do Niemiec?

Pomimo panującej pandemii praca zarobkowa poza granicami naszego kraju nadal zajmuje znaczącą pozycję. Oferowane wynagrodzenia oraz warunki pracy u naszych zachodnich sąsiadów zachęcają znaczną część Polaków do wyjazdów. Rozwijająca się pandemia nie wpłynęła na zmniejszenie się tendencji wyjazdów w celach zarobkowych do Niemiec, a nasza firma nadal kursuje wedle ustalonego grafiku.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

Bus do Niemiec oferowany przez naszą firmę w czasach Covid-19 spełnia wszelkie obostrzenia związane z transportem. Przestrzegamy zasad, aby zarówno nasi pasażerowie, jak i pracownicy mogli czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obaw, jakie towarzyszą naszym Klientom, dlatego jesteśmy w pełni dyspozycyjni i odpowiadamy na wszelkie pytania związane z wyjazdem do Niemiec.

Wybierz usługę door to door i ciesz się spokojnym oraz bezpiecznym transportem

Nasza firma oferuje usługę „door to door”, a więc „od drzwi do drzwi”. Ta forma przejazdu staje się coraz bardziej popularna, a w dobie pandemii koronawirusa zainteresowanie nią znacznie wzrosło. Wielu naszych pasażerów decyduje się na skorzystanie z tej formy transportu, ponieważ mogą czuć się w pełni bezpiecznie, zarówno wyjeżdżając do Niemiec, gdzie nasz kierowca podjeżdża po klienta pod same drzwi, jak również już w Niemczech – nasz pasażer zostaje odwieziony pod wskazany adres. To doskonałe ułatwienie i możliwość rezygnacji z dodatkowych środków transportu, które w czasach pandemii jest niezwykle istotne.

Dostarczymy paczkę na wskazany adres

Jako firma Express Line, obserwując potrzeby pasażerów, dbamy o to, aby bezpiecznie, sprawnie i na czas dowozić także przekazywane od naszych Klientów paczki pod wskazany adres. Często będąc w Niemczech, decydujecie się na przekazanie pakunku swoim najbliższym w Polsce. Dla nas to żaden problem! Świadczymy usługę dostarczenia paczki na trasie przejazdu, który realizujemy.

Jako firma Express Line oferujemy bezpieczną i komfortową podróż busem do Niemiec. Z nami dotrzesz na czas!