Przewóz osób do pracy w Niemczech

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Przewóz osób do pracy w Niemczech

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym z Polski do Niemiec. Nasza firma cieszy się dużym zaufaniem wśród mieszkańców południowej części naszego kraju, którzy najczęściej z nami podróżują. Charakteryzuje nas punktualność, terminowość, solidność i pełen profesjonalizm. Oprócz przewozu osób oferujemy również transport paczek z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec

Dlaczego Polacy wyjeżdżają do Niemiec? 

Nasi doświadczeni kierowcy podróżują z Pasażerami bezpiecznie, komfortowo i zawsze na czas. Mają oni na swoich kontach tysiące spokojnie przejechanych kilometrów w Polsce i poza jej granicami. Wśród naszych Klientów najczęściej spotykamy osoby, które wyjeżdżają busem z Polski do Niemiec w poszukiwaniu lepszych warunków życia i zdecydowanie wyższych zarobków niż w naszym kraju. Trudne czasy związane z rosnącą inflacją, wojną w Ukrainie oraz wieloma innymi czynnikami sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd do naszych zachodnich sąsiadów. 

Wysoka jakość świadczonych usług z firmą Express Line

Nasza usługa przewozu osób odbywa się w odpowiednio wyposażonych i zadbanych pojazdach. Każdy z naszych busów ma klimatyzację, systemy bezpieczeństwa czy system nawigacji GPS, a wygodne i czyste fotele gwarantują wypoczynek w trakcie podróży. Ponadto zawozimy naszych Pasażerów pod wskazany wcześniej adres, wykorzystując przy tym naszą ofertę „door to door”. Rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Odbiorców i wiemy, że znacznie ułatwia im całą logistykę związaną z podróżowaniem do zachodnich sąsiadów za pracą. 

Trasa busem z Polski do Niemiec 

Nasza trasa rozpoczyna się w południowej części Polski i podąża w kierunku Niemiec, w których przejeżdżamy kolejno m.in. przez Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn czy Aachen. Jeśli zatem jesteś z Nowego Sącza, Limanowej, Myślenic, Katowic czy Wrocławia i wybierasz się do wymienionych wcześniej niemieckich miejscowości, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub rozmowę telefoniczną. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę i wspólnie zaplanujemy odpowiednią dla Ciebie trasę.