Przewóz osób do Kolonii z firmą Express Line

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Przewóz osób do Kolonii z firmą Express Line

Polacy wyjeżdżający poza granice naszego kraju i korzystający z naszych usług transportowych, najczęściej podróżują do Niemiec w celach zarobkowych. Często jednak opowiadają nam, że pomimo kierunku, jakim jest praca, starają się wykorzystywać wolne chwile na zwiedzanie pobliskich miejsc i znanych miast. Mnóstwo atrakcji, które w niemieckich miasteczkach można podziwiać, pozwala wszystkim Polakom odpocząć w wolnej chwili i nacieszyć oko często zabytkowymi arcydziełami sztuki.

Kolonia – czwarte co do wielkości miasto niemieckie

Kolonia to kolejne miasto w Niemczech posiadające bardzo bogatą historię, która sięga czasów starożytnego Cesarstwa Rzymskiego. Miasto to posiada wiele atrakcyjnych i ciekawych miejsc, które nasi pasażerowie często zwiedzają i polecają innym. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Kolonii jest Katedra Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny. Budowla ta robi niesamowite wrażenie, obserwując ją już z zewnątrz. To największy i najważniejszy kościół w niemieckiej Kolonii. Wystrój wnętrza tworzony jest przez cenne zbiory sztuki średniowiecznej, nowożytnej, a nawet nowoczesnej. Na wieżach katedry wisi dwanaście dzwonów – w tym cztery gotyckie są z XIV i XV wieku, a także największy bijący w Europie dzwon – Dzwon Świętego Piotra.

Oprócz licznych niesamowitych budowli i miejsc z bogatą historią w Kolonii znajduje się także coś dla miłośników słodkości – Muzeum Czekolady. Miejsce to przedstawia historię czekolady, początki kakao, pierwsze maszyny produkcyjne, a także występuje możliwość degustacji czekolady. Ponadto Kolonia wyróżnia się także pięknym ogrodem botanicznym Flora Köln. To najstarszy i najpiękniejszy tego typu obiekt w Kolonii, który będzie doskonałym miejscem do odwiedzenia dla osób lubiących zieleń i otaczającą przyrodę.

Trasa bus do Niemiec

Świadczymy usługę „door to door”, a nasza trasa po Polsce odbywa się przez kilka kluczowych miast oraz pośrednich miejscowości. Kursujemy i odbieramy naszych pasażerów z Nowego Sącza, Limanowej, Mszany Dolnej, Myślenic, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia, a także Zgorzelca. Jeśli mieszkasz w okolicach tych miast i jesteś zainteresowany podróżą do Niemiec, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci swoją ofertę i zapoznamy z trasą.

Razem z nami dojedziesz do celu!