Praca w Niemczech w czasie epidemii

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Praca w Niemczech w czasie epidemii

Świat wstrzymał oddech. Ulice opustoszały, samochody zgasiły silniki. Wszyscy pozostaliśmy w domach. W gronie najbliższych czuliśmy się bezpieczni. Choć trudno było się nagle przestawić na świat bez przygód, wrażeń, spotkań ze znajomymi. Relacje międzyludzkie uratował Internet. Stał się codziennym nośnikiem informacji, komunikatorem z ludźmi, pracą, światem. Nauczyliśmy się pracować, uczyć się zdalnie. Po szoku i wielu frustracjach związanymi z kłopotami, które pojawiały się na początku pracy w domu, opanowaliśmy emocje, stres i nauczyliśmy się żyć w ten nowy sposób. Bo przecież człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić. Teraz wiemy czego nie docenialiśmy, co było dla nas zbyt powszednie, a za czym naprawdę zaczęliśmy tęsknić, gdy zostaliśmy w domach.

Pomału ruszamy do przodu.

Zapalamy światło nadziei i silniki samochodów. Wychodzimy z domu do świata i ludzi. Nasza firma rusza pełną parą, dla Was. Żyć trzeba dalej, a najlepiej z podniesionym czołem. A do życia potrzebna jest nam wszystkim praca. Bez niej nie ma spokoju, nie ma marzeń. Do Niemiec wielu z Was wraca, a my razem z Wami.

Powrót do normalności

Ułatwimy wszystkim ten powrót. Dostosowujemy się do panujących norm, zasad, aby nikt nie czuł strachu. Z nami dotrzesz spokojnie, komfortowo i bezpiecznie do Niemiec. Dezynfekcja, czystość pojazdu to podstawa. Zapewniamy regularną dezynfekcję całego busa, poprzez klamki, poręcze, siedzenia. Przewozimy mniejszą liczbę osób, aby każdy czuł się bezpiecznie. Jednocześnie dostosowując wyjazdy do potrzeb klientów. Aby wszyscy mieli zapewniony transport do Niemiec.

Być wdzięcznym

Teraz każdy z nas docenia każdą chwilę. Dziękuje za najmniejsze oznaki dobra i wsparcia. Wdzięczny jest każdy kto posiada pracę i czuje stabilizacje finansową. Daje to wewnętrzny spokój. Teraz wszystko doceniamy bardziej i jesteśmy wdzięczni. My także dziękujemy Wam, że do nas wracacie i nam ufacie!