Praca sezonowa w Niemczech

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Praca sezonowa w Niemczech

Wielu naszych Pasażerów podróżuje do Niemiec w okresie letnim w celach zarobkowych. To moment wzmożonego zapotrzebowania na siłę roboczą szczególnie w zakresie prac sezonowych. Wielu młodych Polaków podejmuje zatrudnienie u naszych zachodnich sąsiadów, ponieważ w okresie wakacyjnym chcą zwiększyć swój budżet na kolejne miesiące i zadbać o swoją płynność finansową. Szczególną popularnością cieszą się zbiory m.in. truskawek, jabłek czy ogórków.

Transport z Polski do Niemiec

Wielu mieszkańców Małopolski decyduje się na wyjazd do pracy sezonowej w Niemczech. Szukają oni zatem przewoźnika, który dostosuje się do ich potrzeb i z pełną odpowiedzialnością dostarczy pod wskazany adres. Nasza firma, chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, świadczy usługę „door to door”, dlatego jesteśmy w pełni konkurencyjni i nowocześni. Dbamy o to, aby każdy z naszych Pasażerów czuł się podczas podróży bezpiecznie, komfortowo, wygodnie i swobodnie, a kilkanaście godzin jazdy w busie przeminęło z uśmiechem na twarzy. Cechuje nas solidność i punktualność, dlatego z nami dotrzesz zawsze na czas. Naszą wizytówką są również nowoczesne samochody, które spełniają wszelkie niezbędne standardy wymagane podczas transportu międzynarodowego. Wybierając naszą firmę, decydujesz się na przewoźnika, który z pełnym zaangażowaniem wykona swoje zadanie.

Trasa Katowice – Niemcy

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego z Polski do Niemiec. Nasza trasa obejmuje większe miasteczka lub miasta, a także sąsiednie miejscowości: Nowy Sącz – Limanowa- Mszana Dolna – Myślenice – KrakówKatowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – BonnAachen. Znaczna część naszych Pasażerów swoją podróż rozpoczyna w Katowicach. To takie miejsce na mapie Polski, w którym znajduje się wiele osób chętnych do wykonywania pracy poza granicami naszego kraju. Realizując usługę „door to door” wielu naszych Klientów nie zawsze decyduje się na przyjazd pod sam dom, a często umawiają się z nami w charakterystycznym punkcie poszczególnych dzielnic Katowic, np.: Załęże, Koszutka, Dąbrówka Mała, Zawodzie, Muchowiec, Hamerla czy Siągarnia.