Podróż busem Nowy Sącz – Dortmund.

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Podróż busem Nowy Sącz – Dortmund.

Kilkugodzinna podróż może niektórych przyprawić o zawrót głowy, innych zniechęcić, a kolejnym popsuć humor. Na szczęście takich osób jest coraz mniej, a to za sprawą coraz lepszego komfortu podróżowania. Busy Expres Line, to nowoczesna flota pojazdów, prowadzona przez wykwalifikowanych kierowców, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie za cel zadowolenie i bezpieczeństwo swoich pasażerów. Niewątpliwą zaletą podróży busem jest fakt, że odpowiedzialność za pilnowanie trasy i prowadzenie pojazdu można zostawić komuś innemu, a przy okazji zaoszczędzić na kosztach podróży. Expres Line tak dobiera organizację trasy, by dotrzeć do celu w możliwie najkrótszym czasie przy zachowaniu komfortu podróży. Jak zatem wygląda jedna z popularnych tras?

Express – Line – przewóz osób z Nowego Sącza do Dortmund

Nowy Sącz – Dortmund, prosto do celu.

Jeśli planujecie podróż właśnie na tym odcinku, to zapewne przydadzą się wam pewne uniwersalne podpowiedzi, aby łatwiej się przygotować. Poniżej podstawowe informacje w tzw. pigułce, rzućcie okiem. Trasa na tym odcinku to przeszło 1100 km, która zajmuje ok. 11 godzin samej podróży, nie licząc oczywiście przerw. Dlatego ważne jest, aby taki odcinek pokonać w naprawdę komfortowych i bezpiecznych warunkach. Określona w Expres Line trasa prowadzi przez kilka stałych punktów:

Nowy Sącz – Limanowa- Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund

Cena, koszt przejazdu dla jednej osoby na takim odcinku wynosi ok. 75€. Jeśli konieczne będzie przewiezienie dziecka w foteliku, warto jest skontaktować się z przewoźnikiem wcześniej, aby mógł on zagospodarować odpowiednio przestrzeń w pojeździe.

Forma kontaktu to m.in. wypełnienie formularza na stronie internetowej. Można w nim podać wszystkie niezbędne informacje np. trasę, datę wyjazdu, punkt startu. Inną formą kontaktu jest standardowo połączenie telefoniczne. Expres Line stawia na zadowolenie swoich klientów zatem z należytą uwagą podchodzi do wszystkich zleceń.

Express – Line – przewóz osób z Nowego Sącza do Dortmund

Szybko i sprawnie

Ekspres Line to doświadczony przewoźnik, który oferuje swoim klientom nowoczesną flotę pojazdów i sprawdzonych kierowców. Firmę cechuje punktualność i rzetelność, dlatego też jest godna zaufania.