Limanowa – Niemcy – co musisz wiedzieć o naszej usłudze „Bus do Niemiec”

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Limanowa – Niemcy – co musisz wiedzieć o naszej usłudze „Bus do Niemiec”

Nasza firma charakteryzuje się świadczeniem wysokiej jakości usług transportowych na trasie Limanowa – Niemcy. Z racji, iż jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb i wymagań naszych klientów. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo podczas pokonywanej trasy, ale także skupiamy się na pełnym komforcie naszych pasażerów. Zajmujemy się także przewozem rzeczy, w związku z tym dokonujemy wszelkich starań, aby powierzone nam mienie w całości dotarło do adresata przesyłki. 

Komfort i bezpieczeństwo transportu – usługa „door to door”

Od zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy im usługę „door to door”, a więc „od drzwi do drzwi”. Usługa ta charakteryzuje się odbiorem osób lub rzeczy z miejsca nadania i dostawą do umówionego adresata. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zabierają w podróż mnóstwo bagaży i często trudno im samodzielnie dojechać do wyznaczonego przez przewoźnika punktu. Ponadto osoby wyjeżdżające za granicę nie zawsze mają kogoś bliskiego lub znajomego, kto mógłby ich wraz z ekwipunkiem zawieść w umówione miejsce. Dbając o naszych klientów, wiemy, że ta forma transportu odpowiada im najbardziej. 

Usługa „Bus do Niemiec” – trasa przejazdu

Usługa transportowa „Bus do Niemiec” jest skrupulatnie opracowana, a następnie wykonywana. Jako przewoźnicy z wieloletnim stażem pracy doskonale znamy trasę przejazdu, którą stale ulepszamy i modyfikujemy wedle potrzeb naszych klientów. Obecna trasa przejazdu obejmuje następujące miejsca: Nowy Sącz – Limanowa- Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen. Oczywiście w całej trasie dostępne są także przystanki w okolicznych miejscowościach wymienionych wcześniej miast, jednak możliwe po wcześniejszym ustaleniu.

Jak zamówić usługę transportową?

Rezerwacja transportu z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski możliwa jest poprzez telefoniczną rozmowę, wiadomość e-mail lub wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej. Tak wiele rozwiązań daje możliwość wyboru naszym klientom, czyli to, co oni kochają najbardziej. Dlatego nie czekaj! Zamów usługę „bus do Niemiec” i oddaj się w ręce profesjonalistów w swojej branży.  

Zamów bezpieczną, solidną oraz punktualną firmę transportową i nie martw się o pokonanie trasy! 

Z nami dotrzesz do celu.