Limanowa, Kraków, Katowice – bus do Niemiec 

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Limanowa, Kraków, Katowice – bus do Niemiec 

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, która od lat oferuje przewozy osób oraz paczek z Polski do Niemiec i z powrotem. Świadczymy wysokiej jakości usługi, które wykonujemy głównie na terenie Małopolski, województwa śląskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego, docierając do granicy niemieckiej. Dla nas najważniejszy jest Klient oraz zapewnienie Mu wysokiej jakości usług transportowych, dlatego nieustannie ulepszamy i rozwijamy naszą flotę o coraz to nowsze samochody.

Usługi transportowe – doświadczenie, bezpieczeństwo i komfort

Posiadamy setki Klientów, którzy korzystali z naszych usług. Część z nich do tej pory podróżuje z nami i nie wyobraża sobie innego przewoźnika. Nasza praca cechuje się regularnymi wyjazdami przez wyznaczone trasy, dlatego zyskaliśmy również wielu Przyjaciół i Sympatyków, którzy cenią sobie naszych doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców. To bardzo miłe, że nasza praca jest zauważana i doceniana, a my posiadamy swoje grono zaufanych Odbiorców. 

Bus do Niemiec – wyjazd z Małopolski 

Swoją podróż do Niemiec rozpoczynamy w Nowym Sączu i kolejno przemierzamy w kierunku Limanowej, Krakowa, Katowic i dalszych miejscowości w stronę granicy niemieckiej. Znaczna część Klientów, która z nami podróżuje, zamieszkuje wspomniane wcześniej miejscowości lub ich obręby w promieniu do 15 km. W takich przypadkach oferujemy usługę „door to door”, a więc „od drzwi do drzwi”, która polega na dotarciu do Klienta pod wskazany adres i odebraniu go z domu lub innego podanego punktu. To bardzo wygodna i doceniana przez naszych Klientów opcja, ponieważ nie muszą oni organizować dodatkowego środka transportu, który przywiezie ich do jednego z punktów na głównej trasie naszej firmy. W związku z tym nie jest ważne czy mieszkasz w Męcinie, Pisarzowej, Tymbarku, Dobrej, Wieliczce, Kryspinowie, Mysłowicach czy Sosnowcu, przyjedziemy po Ciebie. Jeśli jesteś ciekawy, czy miejscowość, w której mieszkasz, obejmuje zakres naszej usługi „door to door” skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń i przedstaw swoją sytuację, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozmowa przebiegła pomyślnie i korzystnie dla obydwóch stron.