Kraków – miasto na trasie busa do Niemiec

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Kraków – miasto na trasie busa do Niemiec

Z Krakowa prosto do Niemiec

Kraków miasto z tradycjami, ale też nowoczesne, nadążające za najnowszymi trendami. Miasto, w którym spotykają się ludzie z całego świata. Wymiana kultur, różne języki mieszają się w jednej miejscowości. Bogata oferta kulturalna, rozrywkowa, gastronomiczna i hotelowa zapewnia duże pole do popisu dla mieszkańców i turystów. Turyści z zagranicy chętnie odwiedzają Polskę, a w szczególności Kraków. Natomiast mieszkańcy Krakowa także chętnie zwiedzają obce kraje. Chętnie podróżują do Niemiec. Dostępność na wyciągnięcie ręki lotniska, może sprzyjać wybieraniu właśnie takiego transportu do Niemiec. Jednak wiąże się to ze sporymi kosztami. Zachęcamy mieszkańców Krakowa i okolic do podróży busem do Niemiec. Wygoda i bezpieczeństwo zapewnią pasażerom busy firmy Express – Line.

Trasa firmy Express – Line

Trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu. Busy firmy Express- Line przejeżdżają przez Limanową, Mszanę Dolną, Myślenice i Kraków. Następnie bus kieruje się na Katowice, Opole, Wrocław, Zgorzelec. Klienci bezpiecznie zostaną dostarczeni do niemieckich miast tj: Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn, Aachen. Wybór miast jest spory. Dzięki temu firma Express – Line może służyć wielu klientom z wielu miejscowości.

Najwyższe standardy jakości

Wybierając podróż busem do Niemiec, nie musisz rezygnować z przyjemności. Zapewniamy każdemu klientowi spokojną podróż. Wygodę, komfort zapewnią Ci nowoczesne busy. Znamy potrzeby klientów dzięki doświadczeniu, które zbieramy już wiele lat.

Profesjonalni kierowcy

Kierowcy firmy Express – Line mają na koncie wiele kilometrów pokonanych i perfekcyjnie opanowaną trasę. Nasi kierowcy są pewni siebie dzięki doświadczeniu, które posiadają. Każdą trudną sytuację na drodze, niespodziewane wydarzenia, są w stanie zawsze pokonać.

Skontaktuj się z firmą Express – Line

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, skontaktuj się z nami. Ustalimy datę i miejsce docelowe. Czy mieszkasz w Krakowie, czy w innej miejscowości, podróżuj tylko komfortowym busem, który zapewni Ci firma Express – Line.