Jak zamówić przejazd busem do Niemiec?

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Jak zamówić przejazd busem do Niemiec?

Wybierając Bus do Niemiec nie zgubisz się

Rozkład jazdy aktualny czy może już przestarzały? Pociąg odjedzie z peronu numer 5 czy 25? Mogę zabrać dwie walizki czy tylko bagaż podręczny? Czy znajdę drogę do niemieckiego punktu z przystanku, w którym autobus mnie zostawi? A co najważniejsze, czy się nie zgubie?

Bezpieczna podróż tylko z nami

Strach, lęk i niepewność łączą się w jedną wielką gulę, która staje w gardle, kiedy trzeba myśleć o podróży w nieznane z niewiadomym przewoźnikiem. Dlatego zostaw swoje obawy, pytania i niejednoznaczne odpowiedzi. Gdy wybierasz się w drogę do Niemiec podróżuj tylko z nami. Od lat regularnie dowozimy naszych pasażerów bezpośrednio do wyznaczonych punktów docelowych w Niemczech. Żadne perony nie są nam w głowie. Zabieramy Cię komfortowym busem prosto z Twojego domu i zawozimy Cię do Niemiec. Bez przesiadek, bez nerwów. Nie musisz szukać aktualnych rozkładów jazdy. Nasza firma dostosowuje terminy do indywidualnych potrzeb klientów. To Wy decydujecie, kiedy, o której godzinie wyjeżdżamy z Polski. Indywidualne podejście do klienta, komfortowe i nowoczesne busy, pojemne bagażniki mieszczące walizki, torby i śpiwory. To wszystko czeka Cię w Express – Line.

Jak zamówić transport busem do Niemiec?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz całą trasę, przez którą przejeżdżają nasze busy. Dowiesz się na jakie kwoty musisz być przygotowany. Napisz do nas maila, opisz swoje oczekiwania. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i określ termin, miejscowość docelową. A gdy potrzebujesz szybkiej i bezpośredniej odpowiedzi po prostu zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, znajdziemy dogodny termin. Zachęcamy do korzystania z usługi „door to dooor”, która zapewnia komfortowe i szybkie przemieszczanie się między państwami.