Jak dostać się do Niemiec z Katowic?

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Jak dostać się do Niemiec z Katowic?

Jeśli pracujesz w Niemczech i szukasz firmy przewozowej, która zapewni Ci bezpieczny, komfortowy i terminowy przejazd – właśnie znalazłeś. W obecnych czasach znaczna część Polaków wyjeżdża do naszych zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych i poszukuje odpowiedniego przewoźnika. Świadczymy usługi transportu międzynarodowego z Polski do Niemiec, rozpoczynając swoją trasę na południu Polski, a dokładnie w miejscowości Nowy Sącz. Dodatkową usługą, którą świadczymy, jest także transport paczek z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Dostosowujemy swoje działania do potrzeb i preferencji rynku.

Bus do Niemiec – dzielnice Katowic

Przejeżdżając przez Katowice, w zależności od potrzeb naszych Klientów, wykonując usługę „door to door” podjeżdżamy w wyznaczone dzielnice Katowic, np.: Nikiszowiec, Bogucice, Koszutka, Załęże, Dąbrówka Mała czy Burowiec. Podczas rezerwacji biletu, Klient informuje nas o miejscu, z którego chciałby zostać odebrany, a następnie dostosowujemy naszą trasę w taki sposób, aby każdy z Pasażerów był usatysfakcjonowany.

Oferta przewozowa do Niemiec z firmą Express Line

Nasza trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu i kolejno przebiega przez kilka głównych punktów w Polsce, w tym przez Kraków czy Katowice. Przejeżdżając przez granicę, znajdujemy się w Chemnitz, a następnie jedziemy przez kolejne miejscowości: Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn oraz Aachen.

Ile kosztuje bus do Niemiec?

Ceny biletów oscylują w granicach 55 do 75 Euro, w zależności od trasy przejazdu. Bus z Katowic do Niemiec wynosi 60 Euro, z Opola do Niemiec to koszt 55 Euro, z Nowego Sącza do Niemiec to kwota 75 Euro, a z Wieliczki – 65 Euro. O dokładnym koszcie przejazdu w jedną stronę możesz dowiedzieć się poprzez bezpośredni kontakt z nami. Po ustaleniu szczegółów przedstawimy koszty transportu na trasie Polska – Niemcy.

Ile kosztuje transport paczek na trasie Polska – Niemcy?

Koszt przewozu paczek na naszej trasie zależny jest od zawartości, wagi przesyłki, a także częstotliwości korzystania z takiej usługi. Jeśli realizowane są cykliczne wysyłki z naszą firmą, wtedy możemy zaproponować korzystniejszą cenę dla naszego Klienta. Standardowa cena transportu rozpoczyna się od 20 Euro.