Express Line – Bus do Niemiec

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Express Line – Bus do Niemiec

Bezpieczna podróż poza granice naszego kraju jest dla wszystkich Pasażerów szczególnie istotna. Każdy z Klientów firmy transportowej chce w pełnym spokoju i komfortowych warunkach dotrzeć do zaplanowanego celu. Długie godziny w pojeździe dają się we znaki zarówno tym młodszym, jak i starszym Pasażerom, dlatego wybierając firmę świadczącą usługi transportu międzynarodowego, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Dzięki zadbaniu przed jazdą o detale każdy Klient ma gwarancję, że jego podróż będzie udana i bezpieczna. 

Długoletnie doświadczenie na rynku transportu międzynarodowego

Od wielu lat świadczymy usługi transportu Pasażerów z Polski do Niemiec. Nasi doświadczeni kierowcy cechują się niezwykłym zaangażowaniem i oddaniem temu, co robią. Każda kolejna trasa jest dla nich zadaniem, które wykonują z czystą przyjemnością. Wysoka kultura osobista kierowców to kolejna gwarancja w naszej firmie. Przyjazna atmosfera z pewnością umila czas, który niezbędny jest do przemierzenia tysięcy kilometrów. 

Nowa flota – bezpieczeństwo i komfort podróży 

Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić im najwyższy poziom świadczonych usług. W związku z tym oferujemy przewóz osób z Polski do Niemiec i z powrotem pojazdami, które wyposażone są w wysokiej jakości systemy bezpieczeństwa, system nawigacji GPS, a także klimatyzację. Nasze samochody posiadają przestronne, zadbane i czyste wnętrza. Nie mogło zabraknąć również wygodnych foteli, które zapewniają komfort jazdy i pozwalają na wypoczynek podczas podróży

Klient jest najważniejszy – elastyczność naszych działań

Lata doświadczenia w branży transportu międzynarodowego pozwoliły nam wypracować odpowiedni system pracy, w którym szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów. W związku z tym oferujemy usługę „door to door”, która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Pasażerów. Ponadto ceny naszych usług są konkurencyjne na rynku, co tym samym wiąże się z dobrą ofertą. Koszt transportu osób dostosowany jest w zależności od pokonywanego odcinka na trasie, a także ilości przejazdów z naszą firmą. Dla naszych stałych Pasażerów co piąty przejazd oferujemy -50% ceny biletu. Jesteśmy elastyczni wobec naszych Klientów, dlatego w naszych usługach znajduje się także transport paczek z Niemiec do Polski lub odwrotnie. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy do kontaktu!