Czy masz swojego przewoźnika do Niemiec?

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Czy masz swojego przewoźnika do Niemiec?

Przykładamy wszelkich starań, aby pasażerowie podróżujący z Polski do Niemiec z chęcią wybierali właśnie naszą firmą. Świadczymy usługi transportu międzynarodowego, przykładając wszelkich starań do bezpieczeństwa oraz komfortu przejazdu. Każdego dnia dbamy o to, aby być konkurencyjnym na rynku i podążać za najnowszymi trendami, zachowując tradycję i historię naszej marki. 

Dlaczego warto podróżować z przewoźnikiem Express-Line?

Standardowa podróż autobusem czy pociągiem jest „anonimowa”. Bardzo często kierowcy nie są znani, a podróże odbywają się o różnych porach. Taka sytuacja wprawia pasażerów w dodatkowe zakłopotanie i niepewność, które przysparzają wiele stresu oraz negatywnych emocji. Ponadto wybierając podróż autobusem lub pociągiem pasażerowie nie mają możliwości skorzystania z usługi „door to door” i samodzielnie muszą dotrzeć w wyznaczone miejsce. W Express-Line możemy natomiast zawsze jeździć tą samą trasą, z tym samym sprawdzonym kierowcą, a często również z tymi samymi pasażerami. Taka możliwość daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, które wpływa na spokojną i udaną podróż. Dodatkowo świadczona przez nas usługa „od drzwi do drzwi” jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby zostać odebrany wraz z bagażami ze swojego domu i dostarczony pod wskazany adres w Niemczech. 

Postaw na jakość i komfort swojej podróży do Niemiec

Nasza firma stawia na jakość świadczonych usług i wysoki standard podróżowania, dlatego wiemy, że wielu naszych Pasażerów ceni sobie panującą przyjazną atmosferę podczas każdej podróży busem do Niemiec z firmą Express-Line. Czyste, zadbane i nowoczesne pojazdy z klimatyzacją pozwalają w pełnym komforcie pokonywać nawet setki kilometrów. Dbamy o regularną dezynfekcję wnętrza busów, aby każdy Pasażer mógł bezpiecznie i w pełnym zdrowiu przebyć wyznaczoną trasę.  

Zamów busa do Niemiec 

Jeśli czeka Cię podróż do naszych zachodnich sąsiadów, zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj bilet. Skontaktuj się z nami poprzez wiadomość SMS, e-mail, formularz kontaktowy, social media lub drogą telefoniczną. Przedstaw nam plan swojej podróży i ciesz się odpowiednio dostosowaną trasą do Twoich potrzeb.