Co warto zwiedzić w Dortmundzie? Wybierz się do Niemiec busem Express Line.

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Co warto zwiedzić w Dortmundzie? Wybierz się do Niemiec busem Express Line.

Dortmund, choć nieraz niedoceniany przez turystów, to prawdziwa perełka wśród niemieckich miast. Swoim bogatym dziedzictwem historycznym, nowoczesnymi atrakcjami i zielenią zachwyca każdego odwiedzającego. A jak najlepiej dotrzeć do tego niezwykłego miejsca z południa Polski? Oczywiście z nami – Express Line!

Nasza trasa prowadzi przez serce Polski, począwszy od malowniczego Nowego Sącza, przez Kraków, Katowice, Opole, aż do Zgorzelca, skąd przekraczamy granicę niemiecką. Dortmund, będący jednym z przystanków naszej trasy, otwiera przed Wami drzwi do wielu niezapomnianych doświadczeń.

Dlaczego warto odwiedzić Dortmund?

Westfalenpark – To jeden z największych parków w Europie, gdzie można podziwiać przepiękne ogrody, a także wspiąć się na wieżę telewizyjną Florian i podziwiać miasto z wysokości.

Museum Ostwall – Miłośnicy sztuki będą zachwyceni kolekcją nowoczesnej i współczesnej sztuki, prezentującą prace wielu znanych artystów.

Signal Iduna Park – Domowy stadion Borussii Dortmund. Nawet jeśli nie jesteście fanami piłki nożnej, warto odwiedzić jedną z największych i najbardziej głośnych aren piłkarskich w Europie.

U-Tower – Dawna fabryka browaru, obecnie przekształcona w centrum kultury i sztuki, oferująca niezwykłe wystawy oraz imprezy.

Wygodna podróż do Dortmundu z Express Line

Jesteśmy przekonani, że podróż powinna być nie tylko celem samym w sobie, ale również przyjemnością. Dlatego Express Line gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i terminowość. Nasze busy są regularnie serwisowane, czyszczone i dezynfekowane, aby zapewnić maksymalny komfort w trakcie podróży.

Co więcej, zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z naszych pasażerów mogą potrzebować dodatkowej pomocy w trakcie podróży. Dlatego oferujemy usługę „door to door”, która pozwala na dowiezienie pasażera prosto pod wybrane miejsce w Dortmundzie.

Jeśli planujesz wyprawę do Dortmundu, by poznać jego tajemnice i atrakcje, wybierz Express Line. Nasz zespół doświadczonych kierowców i komfortowe busy czekają, aby uczynić Twoją podróż niezapomnianą.