Bus z Nowego Sącza do Siegen i Wuppertal 

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Bus z Nowego Sącza do Siegen i Wuppertal 

Nasza firma transportowa od lat funkcjonuje na rynku i kursuje z Polski do Niemiec, przewożąc Pasażerów oraz ich bagaże, a często także paczki. Wyróżnia nas przede wszystkim terminowość, jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta. 

Przewozy międzynarodowe – bus z Polski do Siegen i Wuppertal 

Jesteśmy przewoźnikiem z Małopolski, a nasza podróż rozpoczyna się w Nowym Sączu. Następnie przemierzamy główną trasą, w której znajdują się następujące miejscowości: Limanowa – Mszana Dolna – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Zgorzelec i wtedy docieramy do granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami. Po stronie niemieckiej przemierzamy natomiast przez miejscowości takie jak: Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen i docieramy do naszych punktów na trasie, a więc do Siegen, a następnie do Wuppertal. Każda nasza trasa to gwarancja jakości i pełnego komfortu. Nasze busy przewozowe są regularne czyszczone, odświeżane i dezynfekowane. Możemy pochwalić się także wysoką kulturą osobistą naszych doświadczonych kierowców. Są to bardzo sympatyczne osoby, które wprowadzają w busach przyjazną i swobodną atmosferę. 

Siegen i Wuppertal – co warto zobaczyć w tych niemieckich miastach? 

Siegen i Wuppertal to niemieckie miasta, które są chętnie odwiedzane przez turystów. Można poczuć w nich prawdziwy klimat Niemiec i zapoznać się z ich kulturą oraz tradycjami. Wiele osób chętnie zwiedza m.in.: pałac Oberes Schloss, muzeum sztuki i historii regionu Siegerlandmuseum czy stare ogrody pałacowe Schlosspark Siegen. W Wuppertal warto odwiedzić natomiast muzeum sztuki Muzeum Von der Heydt, salę koncertową na zielonym wzgórzu Stadthalle Wuppertal, a także 14-hektarowy park, wzbogacony rzeźbami Sir Tony’ego Cragga i innych czołowych współczesnych rzeźbiarzy, czyli Skulpturenpark Waldfrieden. Zwiedzając Wuppertal, nie sposób nie skorzystać z przejażdżki kolejką miejską, która pozostała zwykłym środkiem transportu oraz niesamowitą pasją tego miasta. Stworzona przez inżyniera i przedsiębiorcę Eugena Langena, jest najstarszą na świecie elektryczną linią kolejową z zawieszonymi wagonami. A mowa tutaj o Wuppertal Suspension Railway.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój przejazd z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski

Jeśli właśnie poszukujesz odpowiedzialnego przewoźnika, który w komfortowych warunkach dostarczy Cię na czas pod wskazany adres, to zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy bezpieczną i terminową podróż do Siegen oraz Wuppertal, dlatego skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną i zarezerwuj przejazd z Polski do Niemiec