Bus do Niemiec

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Bus do Niemiec

Od kilku lat świadczymy usługi transportu międzynarodowego z Polski do Niemiec i z powrotem. Nasza podróż rozpoczyna się w Nowym Sączu, a następnie przejeżdżamy przez Limanową, Mszanę Dolną, Myślenice, Kraków, Katowice, Opole i Zgorzelec aż do granicy z Niemcami. W Niemczech pokonujemy trasę: Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen oraz pobliskie miejscowości wymienionych miast. 

Bezpieczny i wygodny transport z firmą Express Line 

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, która szczególną uwagę przywiązuje do terminowych, bezpiecznych i wygodnych przejazdów. Dbamy o to, aby nasze usługi gwarantowały Pasażerom przyjemną podróż w komfortowych warunkach. Nasze samochody są regularnie czyszczone i odświeżane, a także dezynfekowane. W tak czystych busach pokonujemy setki kilometrów i z przyjemnością docieramy do celu. Nasi doświadczeni kierowcy stwarzają niezwykle przyjazną atmosferę. Ich wysoka kultura osobista sprawia, że każda wyprawa do zachodnich sąsiadów odbywa się w przyjaznych warunkach i pełnym spokoju.

Po co Polacy wyjeżdżają za granicę? 

Nasi Rodacy często podróżują busem do Niemiec w celach zarobkowych. Praca w Niemczech postrzegana jest jako gwarancja wysokich zarobków oraz godnych warunków. Ponadto wiele osób wyjeżdża także sezonowo, szczególnie w okresie wakacyjnym. Nie sposób nie wspomnieć o Pasażerach, którzy podróżują naszym busem, jadąc na wakacje do naszych zachodnich sąsiadów. Niezliczona ilość atrakcyjnych miejsc do zwiedzania sprawia, że wielu Polaków marzy o wakacjach w Niemczech

Szukam busa do Niemiec – terminowość, komfort, atrakcyjna cena 

Jako firma Express Line z południa Polski świadczymy usługi transportowe busem do Niemiec w atrakcyjnych cenach, które zależne są od długości trasy i miejsca docelowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uzupełniliśmy naszą ofertę o usługę „door to door”, a więc „od drzwi do drzwi”, która polega na dowiezieniu każdego Klienta pod wskazany przez niego wcześniej adres. To niezwykle wygodne rozwiązanie, szczególnie dla Pasażerów, którzy zabierają ze sobą duże i ciężkie bagaże, a jednocześnie nie mają osoby, która mogłaby podwieźć ich w odpowiednie miejsce na trasie busa do Niemiec.