Bus do Niemiec – wszystko co musisz wiedzieć 

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

 Bus do Niemiec – wszystko co musisz wiedzieć 

Jesteśmy firmą transportową, która od wielu lat działa w branży przewozu osób z Polski do Niemiec. W swojej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, terminowość oraz jakość świadczonych usług. Regularnie dbamy o samochody, którymi podróżują nami Pasażerowie, aby zapewnić im komfortową i bezpieczną trasę busem z Polski do Niemiec, do miejscowości Aachen. Wraz z pojawieniem się pandemii koronawirusa zadbaliśmy szczególnie także o odpowiednią dezynfekcję wnętrza naszych samochodów, w związku z tym podróż busem z Polski do naszych zachodnich sąsiadów odbywa się w pełni odpowiedzialnie. 

Terminowe i wygodne przewozy międzynarodowe – trasa do Niemiec

Jako firma Express Line oferujemy terminowe, bezpieczne i komfortowe przewozy osób czy paczek z Małopolski oraz Dolnego Śląska do Niemiec. Swoją podróż rozpoczynamy w Nowym Sączu i podążamy w kierunku Limanowej, Mszany Dolnej, Myślenic, Krakowa, Katowic, Opola, Zgorzelca aż do niemieckiej granicy. U naszych zachodnich sąsiadów przejeżdżamy przez następujące główne punkty naszej trasy: Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gissen – Siegen – Wuppertal – Dortmund – Essen – Duisburg – Dusseldorf – Kolonia – Bonn – Aachen oraz okoliczne miejscowości powyższych miast. 

Zamów busa do Niemiec pod dom

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby wyjeżdżające do Niemiec w celach zarobkowych, do pracy sezonowej lub do rodziny często zabierają ze sobą wiele niezbędnych rzeczy. W związku z tym powstają ciężkie i duże bagaże, które są utrudnieniem w przypadku indywidualnego dojeżdżania na miejsce odjazdu z trasy przewoźnika. Nasza firma transportu międzynarodowego posiada w swojej ofercie usługę „door to door”, która polega na przyjeżdżaniu naszych kierowców pod wskazane miejsce zamieszkania Pasażerów i dowożeniu ich także pod podany wcześniej adres. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu usprawnia funkcjonowanie przed wyjazdem oraz po powrocie. 

Masz pytania dotyczące busa do Niemiec? Napisz lub zadzwoń do firmy Express Line 

Jeśli mieszkasz w południowej części Polski i chcesz dotrzeć pod wskazany adres w Niemczech, korzystając z usług przewoźnika, nasza firma zaprasza do kontaktu! Przedstawimy Ci zakres naszych usług, cenę biletów oraz możliwe rozwiązania dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Tylko u nas znajdziesz flotę spełniającą Twoje oczekiwania, w konkurencyjnej cenie, z uwzględnieniem komfortu jazdy. Zapraszamy!