Bus do Niemiec w obliczu pandemii Covid-19

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Bus do Niemiec w obliczu pandemii Covid-19

Pandemia koronawirusa unieruchomiła w dużym stopniu całą gospodarkę. Wiele działalności wstrzymało swoje działania. My jednak dbając o naszych klientów, w szczególności tych, z którymi współpracujemy od lat, nadal świadczymy usługi transportowe do Niemiec. Zdajemy sobie sprawę, że przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności nasze podróże są w pełni bezpieczne i komfortowe. Doskonale wiemy również, że w czasach pandemii transport za granicę nie jest kaprysem naszych klientów, a koniecznością wyjazdu w celach zarobkowych. 

Dezynfekcja busa do Niemiec w czasach pandemii

Transport osób oraz towarów w obliczu pandemii Covid-19 odbywa się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności podczas każdorazowego przejazdu. Nasza firma w trosce o klientów przestrzega wszelkich wytycznych i stosuje się do ogólnie panujących zaleceń. Zanim nasz bus zostanie użytkowany przez kolejną grupę osób, dokonujemy dezynfekcji całego pojazdu, w szczególności ze zwróceniem uwagi na oczyszczanie klamek, poręczy czy siedzeń. Ilość możliwych miejsc w busie do Niemiec jest ograniczona i skrupulatnie przez nas kontrolowana. Ponadto sam transport osób możliwy jest wyłącznie wtedy, gdy pasażer stosuje się do odgórnych zaleceń – zasłania nos i usta oraz zachowuje umowny dystans. 

Ankieta dla podróżujących z Polski do Niemiec

Każda osoba podróżująca naszymi liniami Express Line otrzyma przed wyjazdem ankietę, która będzie obowiązkowa do wypełnienia przez każdego z pasażerów busa do Niemiec. Pytania z formularza odnoszą się do tego, czy pasażer miał kontakt z chorym na Covid-19 lub kontakt z kimś, kto odbywał kwarantannę z tytułu wspomnianego wirusa. Kolejne pytania dotyczą stanu zdrowia pasażera, w szczególności pojawiają się kwestie objawów koronawirusa w ostatnich 14 dniach. Jeśli wszystkie odpowiedzi są negujące, a ankieter czuje się dobrze, cała procedura zakończona zostaje pozytywnie, a pasażer może spokojnie zajmować swoje miejsce w busie. 

Pasażerowie z symptomami Covid-19

Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pasażerów, dlatego wszystkich, którzy posiadają symptomy choroby Covid-19 prosimy o wcześniejszą rezygnację z naszych usług. Zależy nam na tym, aby klienci, którzy są zdrowi, mogli swobodnie przemieszczać się za granicę i nie martwić się o przebywanie w jednym pojeździe z osobami posiadającymi objawy wirusa SARS-CoV-2. 

Wybierając Express Line, decydujesz się na spokojną, bezpieczną i komfortową podróż!