Bus do Niemiec – Nowy Sącz – Kolonia

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Bus do Niemiec – Nowy Sącz – Kolonia

Swoją trasę przewozu osób do Niemiec rozpoczynamy od Nowego Sącza, a następnie przejeżdżając przez Limanową, Mszanę Dolną, Myślenice, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław oraz Zgorzelec docieramy do granicy polsko-niemieckiej. Trasa u naszych zachodnich sąsiadów przebiega następująco: Chemnitz, Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn, gdzie ostatecznie przyjeżdżamy do Aachen.

Express Line dostosowuje ofertę do potrzeb swoich Klientów

Jako firma transportu międzynarodowego oferujemy dla naszych Klientów usługę „door to door”, która cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie w czasach pandemii. Wystarczy, że Klient poda nam adres, z którego chce zostać zabrany wraz z bagażami, a nasz kierowca bez najmniejszych problemów dotrze pod wskazane miejsce. Podobnie ma się sytuacja w Niemczech. Nasi pasażerowie, podając nam adres, do którego chcą zostać dowiezieni, mogą cieszyć się spokojną podróżą, która zakończy się transportem do wyznaczonego punktu. To niezwykle korzystna i wygodna usługa, która pozwoli podróżować w pełnym komforcie i bezpieczeństwie, bez zbędnych przesiadek i organizacji dodatkowych środków transportu. W naszej ofercie znajduje się także możliwość terminowego transportu paczek i różnych przesyłek. Jako doświadczona od lat firma wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chętnie świadczymy dla nich dodatkowe usługi.

Bus do Niemiec do Kolonii

Nasza trasa do Niemiec rozpoczyna się w Nowym Sączu, a kończy w Aachen i pobliskich miejscowościach. Jadąc do miejsca docelowego, nasi kierowcy przejeżdżają przez Kolonię, a więc czwarte, co do ilości mieszkańców, miasto w Niemczech. Miejsce to jest wielkim ośrodkiem przemysłowym, handlowym oraz finansowym, dlatego wiele osób podróżujących do naszych zachodnich sąsiadów w celach zarobkowych swoją podróż kończy właśnie w Kolonii lub w pobliskich miejscowościach – Leverkusen, Bergisch Gladbach, Hürth, Brühl, Pülheim czy Dormagen. Dzięki usłudze „door to door” docieramy także to wielu miejsc, które są pobliskie naszej głównej trasie.

Bus do Niemiec od Kolonii tylko z Express Line! Zapraszamy!