Bus do Niemiec – nasza oferta.

Bus do Niemiec - przewóz osób z małopolski do Niemiec

Bus do Niemiec – nasza oferta.

Wyjazd rozpoczyna się w województwie małopolskim, w mieście Nowy Sącz. Kończy się w niemieckim mieście Aachen. Firma oferuje usługę „door to door”. Jest to system zapewniający odbiór i dowóz klientów pod same drzwi. Podróżujący wskazuje adres i dokładnie w danym miejscu zjawia się bus firmy Express – Line.

Wieloletnie doświadczenie firmy Express – Line.

Niewątpliwie główną zaletą firmy jest ich wieloletnie doświadczenie. Mogą pochwalić się wieloma wyjazdami i szczęśliwymi powrotami do Polski. Bezpieczeństwo podróży do Niemiec zapewniają samochody marki Opel Vivaro. Wyprodukowane w 2017r. pojazdy są nowoczesne, wygodne, zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Kierowcy pracujący w firmie Express – Line posiadają bardzo duże doświadczenie. Ich umiejętności, kultura i dbałość o szczegóły sprawiają, że każdy klient jest zadowolony.

Kierowcy firmy Express – Line rozpoczynają trasę w Nowym Sączu. Po drodze mijają takie polskie miasta jak: Limanowa, Mszana Dolna, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław i Zgorzelec. Pierwszym niemieckim miastem za naszą granicą będzie Chemnitz, następnie Gera, Jena, Erfurt, Gissen, Siegen, Wuppertal, Dortmund, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Kolonia, Bonn i Aaachen.

Profesjonalni kierowcy.

Express-Line Bus do Niemiec. Nasza oferta.

Nie możemy jednak zapomnieć o tym, iż kierowca mija po drodze wiele małych i mniejszych miejscowości, w których w razie potrzeby też się zatrzyma. Pracownik firmy Express – Line dokładnie przygotowuje się do danej podróży. Studiuje trasę i szczegółowo ją rozplanowuje. Wie skąd ma zabrać danego klienta i w którym miejscu klient kończy swoją podróż. Nie sposób zapomnieć o solidności i punktualności pracowników firmy Express – Line. Każdy klient wie, że korzystając z usług firmy Express – Line nie będzie musiał martwić się podróżą do Niemiec. Rozumiemy, iż większość z Was dojeżdża do pracy i musi być na określoną godzinę. Firma Express – Line uwzględnia podczas planowania podróży różne niespodziewane sytuacje na drodze oraz konieczne postoje. Podróżując busem do Dortmundu nie musisz martwić się o sprawność pojazdu. Każdy bus regularnie jest sprawdzany przez fachowców.

Nie zastanawiaj się. Zadzwoń lub zarezerwuj termin przez formularz na stronie internetowej firmy Express – Line. Cena za podróż z Polski do Niemiec zaczyna się już od 55 EURO. Najwyższa kwota za transport to 75 EURO. Jest to dużo niższy koszt niż musiałbyś wydać podróżując samemu. Nie wahaj się. Zadzwoń i uzgodnij szczegóły.