Przewóz osób do Dresden – Bus do Dresden

Szukasz stałego połączenia z Dresden? Szukasz busa do Niemiec w którym w spokoju, komfortowo i wygodnie spędzisz podróż? Zapraszamy do Express Line – jesteśmy firmą, która oferuje przewóz osób w dowolne miejsce znajdujące się na naszej trasie przejazdu. Jesteśmy w stanie odebrać i zawieźć Cię pod wskazany adres. Kursujemy na trasie Nowy Sącz – Dortmund, po drodze pokonując setki kilometrów w tym takie miasta jak: Katowice, Wrocław czy Dresden. Zadzwoń, napisz do i zarezerwuj swój bilet już teraz!

Trasa przewozu osób do Niemiec

Ile kosztuje bus do Dresden?

Przejazd do Dresden to koszt ~55-75 EUR, kwota zależy w głównej mierze od miejsca z którego mamy Cię zabrać, jeśli będziesz wsiadać na samym początku czyli w okolicach Nowego Sącza to przejazd będzie kosztował ~75 EUR, natomiast jeśli zabierzemy Cię w Katowicach to koszt podróży będzie równy 60 EUR.

Zarezerwuj transport do Dresden już teraz

Jesteś zainteresowany, potrzebujesz transportu do Niemiec, napisz do nas, zarezerwuj bilet i bądź spokojny o swój przejazd do Niemiec. Nasza firma przedkłada ponad wszystko terminowość i fachową obsługę naszych pasażerów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.