Szukasz busa z Nowego Sącza do Niemiec a dokładniej do Dortmundu?

Jeśli jesteś zainteresowany i szukasz przewozu do Dortmundu to idealnie trafiłeś. Od lat zajmuje się przewozem pasażerów na trasie Nowy Sącz – Dortmund-Kolonia-Aachen. Nasza trasa rozpoczyna się w małopolsce i biegnie przez południową Polskę wzdłuż autostrady A4. Następnie przekraczamy granicę w Zgorzelcu i jedziemy w kierunku Dresden, następnie w stronę Dortmundu i Kolonii. Nasza trasa kończy się w Aachen (DE). Jeśli szukasz stałego przewoźnika to zapraszamy do kontaktu. Bus do Dortmundu – tylko Express Line!

​Bus Nowy Sącz Dortmund – trasa

Ile kosztuje transport busem na linii Nowy Sącz – Niemcy?

Przejazd z Nowego Sącza do Niemiec to koszt ~75 EUR, kwota zależy w głównej mierze od miejsca w które chcesz dotrzeć, jeśli docelowo Twoja podróż rozpocznie się w Nowym Sączu (lub w okolicach, np. Chełmiec, Trzetrzewina, Limanowa, Wysokie) i zakończy się w okolicach Aachen to zapłacisz 75 EUR, jeśli wcześniej to bilet będzie stosunkowo tańszy!

Zarezerwuj transport do Dortmundu z miasta Nowy Sącz już teraz

Jeśli jesteś zainteresowany i wiesz, że będzie potrzebować przejazdu już niebawem to zadzwoń, zarezerwuj miejsce na przejazd już teraz. Zapraszamy do skorzystania z oferty transportowej firmy Express Line.

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.