Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się międzynarodową firmą transportową nastawiona na spełnienie potrzeb klienta. Aktualnie realizujemy przewóz osób w relacji POLSKA – NIEMCY. Posiadamy szerokie doświadczenie w indywidualnych przewozach osób pod wskazany adres – "od drzwi do drzwi". Standardem w naszej firmie jest punktualność, dyskrecja i solidność. Wśród konkurencji wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami! Nasze doświadczenie i profesjonalizm wykonywanej usługi, wysokie kwalifikacje kierowców stwarzają warunki komfortowego i bezpiecznego podróżowania.

 

Nasze zalety:

– Indywidualne podejście do każdego klienta.
– Usługa "z domu do domu"
– Dajemy możliwość telefonicznej oraz e-mailowej rezerwacji

 

Nasze trasy

Nowy Sącz – Limanowa – Mszana Dolna – Rabka Zdrój – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Dresden – Leipzig – Nordhausen – Kassel – Dortmund – Wuppertal – Koln – Aachen i cała okolica

 

Komfortowy przejazd Polska Niemcy

Firma Express Line oferuje busy do Niemiec, które wyposażone są w klimatyzację, systemy bezpieczeństwa, system nawigacji gps i z myślą o podróżujących – wygodne fotele, które pozwalają na wypoczynek w trakcie podróży i spokojny sen. Bus Polska – Niemcy można zarezerwować drogą mailową lub telefoniczną. Wykonywany przez Express Line przewóz do Niemiec cechuje się doświadczeniem i profesjonalizmem wykonywanej usługi, wysokie kwalifikacje kierowców stwarzają warunki komfortowego i bezpiecznego podróżowania. Kierowcy to sprawdzeni fachowcy, którzy na swoim koncie mają tysiące bezpiecznie przejechanych kilometrów i bez kłopotów osiągniętych destynacji. Flota jaką posiada ta firma to nowoczesne pojazdy spełniające najwyższe standardy w branży.